Reklamacje

Na wszystkie produkty zakupione w sklepie Lighty.pl z wyłączeniem żarówek przysługuje Ci gwarancja producenta przez okres 5 lat od daty zakupu.

Żarówki objęte są 2-letnim okresem gwarancji.

Jak dokonać reklamacji?

1. Wypełnij wygodny formularz reklamacyjny on-line dostępny tutaj lub napisz nam o potrzebie reklamacji  na adres sklep@lighty.pl. W formularzu podaj wymagane informacje o szczegółach zamówienia oraz wadzie produktu.

2. W wiadomości zwrotnej od nas otrzymasz informacją o dalszych krokach procedury reklamacyjnej. Postaramy się, aby proces reklamacji był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy.

3. Jeśli uznamy, że to konieczne poprosimy Cię o odesłanie reklamowanego produktu we własnym zakresie na adres wskazany w wiadomości zwrotnej.

Prosimy o niewysyłanie do nas przesyłek z opcją “za pobraniem”, jak również o nie wysyłanie paczek na adres Sklepu – nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki, gdyż korzystamy z magazynów zewnętrznych.

4. Poczekaj na rozpatrzenie reklamacji.

Reklamacje rozpatrywane są niezwłocznie w przypadku, gdy odstąpisz od umowy sprzedaży, w innych przypadkach nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu. W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana za zasadną, spełnimy roszczenie reklamacyjne zgodnie z zapisami Regulaminu.

Szczegóły dotyczące gwarancji oraz reklamacji znajdziesz w Regulaminie sklepu.

Platforma ODR

Jeżeli dokonujesz zakupu Towarów jako Konsument, jesteś uprawniony do skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania sporów i dochodzenia roszczeń w postaci platformy interaktywnej ODR (Online Dispute Resolution), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego systemu rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany Rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/WE.

Platforma ODR jest interaktywnym narzędziem udostępnionym konsumentom z Unii Europejskiej, za pomocą którego można złożyć skargę. Zamieszczamy link do platformy ODR: ec.europa.eu/consumers/odr

Informujemy jednocześnie, że skorzystanie przez nas z tego systemu rozstrzygania sporów nie jest obowiązkowe.

Przypominamy, że adres poczty elektronicznej, pod którym możesz się z nami kontaktować to: sklep@lighty.pl

Darmowa dostawa

Już od 299zł

30 dni na zwrot towaru

Wypróbuj lampę w domu

Gwarancja polskiego producenta

Nawet do 5 lat

Bepieczeństwo zakupów

Przelewy24 / BLIK / Certyfikat SSL