Żyrandole

Nowoczesne żyrandole LED to najczęściej wybierany rodzaj oświetlenia do każdego pomieszczenia. Często są one głównym źródłem światła w salonie lub kuchni. Wybierając żyrandol do pokoju warto kierować się nie tylko jego wyglądem. Równie ważne są jego parametry techniczne – wybierz żyrandol, który dalej dużo światła. Bardzo popularne są eleganckie żyrandole do salonu i sypialni. Można je znaleźć w każdym stylu, zarówno klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym np. żyrandol glamour czy żyrandol kryształowy.

Żyrandole
Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–45 z 95 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 95 wyników

Żyrandol do salonu – jaki model wybrać?

Elegancki żyrandol do salonu to bez wątpienia propozycja dla tych, którzy cenią design i klasę. Nowoczesny żyrandol do salonu daje efektywne światło, ale przede wszystkim sam w sobie jest niezwykle dekoracyjny. W salonach najczęściej stosowane są różne typy oświetlenia, które wzajemnie się uzupełniają w zależności od sytuacji. Dlatego ważne jest, by w pomieszczeniu zachować spójność i wybrać subtelne kinkiety lub lampę stojącą. Fajnym rozwiązaniem będzie też zakup żyrandola i kinkietów w komplecie z tej samej serii.

Żyrandol do sypialni – jeżeli jesteśmy zwolennika stylu glamour to tutaj żyrandol jako główne oświetlenie będzie dobrą opcją. Delikatny kryształowy, ażurowy czy żyrandol pająk to najczęściej wybierane modele nowoczesnych lamp wiszący.
Żyrandol do kuchni może być tak samo okazały jak żyrandol do przedpokoju czy żyrandol do pokoju dziecięcego. Odpowiednio wybrany model niewątpliwie doda naszemu mieszkaniu klimatu.
Wybierając żyrandol do pokoju skup się przedewszystkim na stylu, w jakim pomieszczenie jest urządzone. Jeśli lubisz dobry design i zależy Ci na uzyskaniu oryginalnego wyglądu postaw na nowoczesny żyrandol LED. Z kolei jeśli jesteś zwolennikiem tradycji, postaw na żyrandol klasyczny.
Poznaj nasze wszystkie modele żyrandoli, znajdziesz u nas:
Żyrandol do salonu,
Żyrandol do pokoju,
Żyrandol do kuchni,
Żyrandol do sypialni,
Żyrandol glamour,
Żyrandol kryształowy,
Żyrandol do pokoju dziecięcego,
Żyrandol LED.