Kinkiety

Kinkiety ścienne to jeden z najczęściej wybieranych rodzajów oświetlenia do domu, czy mieszkania. Lampy ścienne oprócz wprowadzenia intymnego, kameralnego klimatu, sprawiają, że w pomieszczeniu robi się przytulnie i ciepło. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Z pewnością znajdziesz tutaj inspirację do stworzenia wymarzonej atmosfery w swoim domu.

Kinkiety
Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–45 z 195 wyników

Wyświetlanie 1–45 z 195 wyników

Kinkiety – dlaczego warto zdecydować się na wybór oprawy ściennej?

Lampy ścienne pełnią w domu nieco inną funkcję niż lampy wiszące sufitowe. W odróżnieniu od nich są raczej dodatkowym źródłem światła akcentującym wybrane elementy. Kinkiety nowoczesne dostępne w naszej ofercie pełnią poza funkcją ozdobną, również funkcję praktyczną. Przykładowo: czytając wieczorem w łóżku książkę, znacznie wygodniej jest włączyć umieszczony nad głową kinkiet do sypialni, niż lampę sufitową. Natomiast kinkiety do salonu często wybierane są jako dodatkowe źródło światła. Dzięki nim stworzysz przytulną i komfortową przestrzeń. Wybierając kinkiety do łazienki w praktyczny sposób doświetlisz przestrzeń nad umywalką, co ułatwi np. poranną toaletę. Kinkiety nad lustro najlepiej, aby były regulowane. Dzięki temu źródło światła skierujemy w odpowiednią stronę. Lampa ścienna niezwykle umiejętnie potrafi optycznie powiększyć wybraną przestrzeń. Lampy boczne sprawdzają się doskonale jako oświetlenie przedpokoju, czy jako oświetlenie obrazów.
Dodatkowe światło potrafi diametralnie odmienić nawet najprostszą aranżację. Możesz się łatwo o tym przekonać wybierając jeden z kinkietów w naszym sklepie. Bogata oferta pozwoli Ci na wybór nowoczesnych kinkietów do salonu, stylowych i bardzo praktycznych kinkietów łazienkowych oraz regulowanych kinkietów do sypialni. W naszej ofercie znajdziesz całe serie lamp plafonów i kinkietów do przedpokoju oświetlających obrazy lub świecących góra / dół.